Grupa Idea

Naszą misją jest towarzyszenie przedsiębiorcom w ich rozwoju, poprzez doradztwo, pomoc w wyborze strategii marketingowej oraz realizację odpowiednich kampanii reklamowych.

Wyznajemy zasadę, że wyjściem do opracowania skutecznej promocji jest właściwe zbadanie potrzeb przedsiębiorcy, a później dobranie odpowiednich środków.

Pasjonuje nas praca z ludźmi, cieszy rozwój firm. Każdy dzień w agencji reklamowej wygląda inaczej, bo każdy przedsiębiorca, z którym pracujemy jest inny.

Mocno wierzymy, że nasz profesjonalizm, wiedza i entuzjazm przekładają się na sukcesy naszych kontrahentów.

Zespół

Na Wasz sukces każdego dnia pracują:

Łukasz kieruje zespołem sprzedaży. Słuchanie, analiza potrzeb i jasne komunikowanie z kontrahentem, to klucz tego zespołu do sukcesu każdej ze stron.

Za dział grafiki odpowiada Michał. Tutaj zebraliśmy kreatywne osoby, które często spierają się, by stworzyć najlepszy projekt. Zdrowa rywalizacja pozytywnie nas nakręca.

Nie byłoby sukcesów, gdyby nie sprawny dział techniczny, którym kieruje Piotrek. Dyscyplina, ciężka praca i systematyczność sprawiają, że wszystkie kampanie realizowane są profesjonalnie i na czas.

Postanowiliśmy też nigdy nie zamykać się na nowe osoby, które myślą podobnie jak my, kochają ludzi i pracę z pasją. Chcielibyście dołączyć? Zapraszamy.