Teczki

Zależy Ci na estetycznym zaprezentowaniu oferty, z logo i grafiką Twojego przedsiębiorstwa? Bierzesz udział w targach? Twoje usługi oparte są o częste przygotowanie i przekazywanie materiałów kontrahentom? Zadbaj o estetykę przekazu.

A jeśli masz już teczkę ofertową, ale chciałbyś ją odświeżyć, to chętnie podejmiemy się wyzwania.

ulotki

Nie chcesz zajmować się całym procesem reklamy bezadresowej? Zespół Grupy Idea jest od tego, żeby pomóc. Projekt ulotki, propozycja grafiki, druk, kolportaż. Wszystko, czego potrzebujesz w tym zakresie.

broszury / foldery

Szukasz formy prezentacji swojej oferty i przedsiębiorstwa w postaci zdjęć i krótkich opisów? Chcesz mieć materiały uzupełniające Twoją prezentację? Zależy Ci, żeby kontrahenci otrzymali w formie drukowanej prezentację Twoich realizacji?

Proponujemy folder lub broszurę.

katalogi

Masz bogatą ofertę, która wymaga prezentacji szczegółów i wszelkich parametrów Twoich produktów? Chcesz wszystko zebrać w jednym miejscu? Potrzebujesz katalog drukowany i w wersji PDF, a do tego zależy Ci by wyróżniać się na tle konkurencji?

Umówmy się na kawę, przedyskutujmy możliwości i propozycje związane z katalogiem. Wspólnie stwórzmy coś, co będzie służyło Ci przez lata.

Indentyfikacja firmy

Jak miło przebiegnie obsługa kontrahenta i jak łatwo zapamiętają Twoje przedsiębiorstwo, kiedy w trakcie spotkania dasz prezent: długopis, notatnik, teczkę i wiele innych upominków w jednym stylu, z logo firmy, w spójnej konwencji połączonej ze stroną internetową, papierem firmowym, a później prześlesz maila w tym samym stylu?

Spójny wizerunek, zaczynając od logo, papieru firmowego, materiałów promocyjnych i kanałów komunikacji, to dzisiaj ważny element profesjonalnej obsługi kontrahentów i kierowania do nich swoich usług i ofert.

Zadbałeś już o wszystko w tym zakresie?