Radość w biznesie

Uśmiech musi pomagać w prowadzeniu własnego przedsięwzięcia. Z pewnością jest pomocny w relacjach z klientami. W przypadku, kiedy prowadzimy własną firmę i głównie opieramy jej rozwój o kontakt z klientami, to przyjazna natura jest wielkim atutem. 


Ostatnio miałem okazję przekonać się, jak wielkie znaczenie ma kultura, w której żyjemy. Dzięki niesamowitej rozmowie z Amandą Anthony, która jest założycielką "Malu Mika", miałem okazję przekonać się, co to znaczy pozytywne podejście do życia i uśmiech w stylu osoby pochodzącej z USA. 


Prowadzicie biznes, jesteście handlowcami, pracujecie na co dzień z klientami? Więcej się uśmiechajcie, szukajcie szczęścia i spełnienia w pracy, dzielcie się tym i bądźcie autentyczni we wszystkim, co robicie. To jest recepta na sukces. 


Zapraszam do posłuchania mojej rozmowy z Amandą Anthony, która była gościem Obliczy Wrocławia w Radiu Rodzina.


http://www.radiorodzina.pl/archiwum-audycji/23171/


A jeśli jesteście chętni podzielić się w Radiu Rodzina swoją historią, chcielibyście opowiedzieć, o tym jak prowadzicie własną firmę lub pochwalić się dobrymi praktykami panującymi w Waszych firmach, to zapraszam do kontaktu ze mną. 


Życząc dnia pełnego uśmiechu i radości.

Łukasz Ligorowski.